Kim są profesjonalni trenerzy gier do wynajęcia?

W świecie internetu i graczy nie mogło zabraknąć miejsca dla osób, które na co dzień zajmują się uczeniem innych, co mogą poprawić, aby dostać wyższe noty w swoich ulubionych pozycjach. Dotyczy to zwłaszcza gier sieciowych z funkcją rang, gdzie wyraźnie dzieli się graczy na lepszych i gorszych, co zachęca nas do polepszania swoich umiejętności, czasami z pomocą osób, które mogą powiedzieć nam dokładnie, co mamy robić.

Każdy gracz chce być najlepszy


Tak naprawdę większość graczy chce znaleźć się wśród najlepszych, bez względu na to, jakie naprawdę mają umiejętności. Każda osoba, która gra tryby rankingowe wie doskonale, że w każdej randze znajdziemy kilka osób, które uważają, że tylko i wyłącznie przez złe zespoły nie udało im się jeszcze wbić na sam szczyt. Wiele osób jednak wie, że to w nich jest problem i właśnie dla nich powstał dość nowy zawód, czyli trenera gier. Chodzi o to, żeby zatrudnić dla siebie kogoś, kto zna się na grze i jej mechanice, i kto może powiedzieć nam, co powinniśmy poprawić, żeby nasze wyniki pozwoliły nam awansować.

Gracze z wysokich rang pomagają tym w mniejszych


Zazwyczaj takimi trenerami zostają osoby, którym udało się wbić do grona najlepszych graczy. To przeważnie specjalna ranga zarezerwowana dla niewielkiej liczby osób, które naprawdę przewyższają innych. Wiele z nich chcąc sobie dorobić, pomaga innym graczom w rozwijaniu swoich umiejętności albo chociaż zrozumieniu, co robią nie tak. Czasami to zadanie jest bardzo trudne, zwłaszcza w przypadku osób, które długo nie są w stanie wyjść z niższych rang, ale wielu graczy przyswaja wiedzę szybko i uczy się ją wykorzystywać. Ceny niekoniecznie są wysokie, dzięki czemu nawet młodsi mogą pozwolić sobie na taki trening.

Drogie i niekoniecznie skuteczne usługi


Nie każda osoba jest jednak kompletna. W internecie znajdziemy wiele przykładów seksistowskich, śmiejących się z mniej doświadczonych graczy albo wręcz obrażających ich za każdy błędy osób, które za swoje lekcje liczą sobie spore pieniądze. Wybierając dla siebie trenera, trzeba bardzo uważać, głównie dlatego, że nigdy nie mamy pewności, czy dana osoba będzie tłumaczyć w sposób odpowiedni dla nas. Jednak jeśli ktoś nie ma zbyt wielu pozytywnych ocen albo nawet można znaleźć nieprzyjemny film z nim w roli głównej, to wielki znak ostrzegawczy i od takich osób zdecydowanie powinniśmy trzymać się z daleka.

1 thought on “Kim są profesjonalni trenerzy gier do wynajęcia?

  1. W końcu znalazłem idealny dla mnie zawód, w którym bym się odnalazł!

Comments are closed.